spiare posizione espionner un whatsapp android blaue hacken localizador de nokia 8 call phone tracker
 

Вітаємо Вас в готельному комплексі ЕЛІТ.

Ми завжди раді бачити Вас в нашому готелі чи ресторані та пропонуємо наступні послуги. Отже, як описано на нашому сайті, ми пропонуємо затишний готель, гарний ресторан, послуги автомийки та салону краси. Здебільшого нашими гостями є подорожуючі, тому Ми потурбувались, щоб ваш відпочинок в нашому комплексі був максимально комфортним. Якщо Ви плануєте залишитись на одну ніч, то попередивши завчасно нашого адміністратора Ви маєте можливість замовити сніданок (оплачується додатково), і прокинувшись вранці, Вам на вибір буде запропоновано декілька видів сніданку з гарячою запашною кавою чи ароматним карпатським чаєм. А якщо Ви вирішили залишитись на декілька днів, то до ваших послуг  ресторан Закарпатської та Європейської кухні. Вибір вашого обіду та вечері тепер буде значно більшим, адже у нашому ресторані представлені багато різних страв.

Окремо хочемо наголосити на ресторані. Просторий, великий та зроблений у вишуканому стилі ресторан може вмістити до 80 чоловік та підходить для будь-якого роду святкувань чи бенкетів. Замовити ресторан можна за телефоном, вказаним на сайті! В нашому ресторані представлено широкий вибір різноматнітних страв Закарпатської та Європейської кухні, а отже нашим відвідувачам, які їдуть здалеку буде цікаво скуштувати смачні і традиційні закарпатські страви. Ресторан працює з 10 та до 22 години, всі інші години, наприклад, святкування бенкету можна замовити окремо (оплачується додатково). На час святкування бенкету Ви можете замовити музичний супровід.

Якшо Ви подорожуєте за кордон, то перебуваючи у нас, Ви вже двічі виграєте: неймовірна близькість до будь-якого кордону (Угорщина - 35км, Словакія - 45км, Румунія - 75км) робить наш заклад одним з найкращих у своєму географічному розташуванні (повернувши з міжнародної траси Київ-Чоп всього 150м) Ви зможете відпочити, підкріпитись та, набравшись сил, продовжити свою подорож. А поки Ви будете відпочивати - наша автомийка та салон краси до ваших послуг. 

Комлпекс ЕЛІТ - розташований в смт. Кольчино та знаходиться на перехресті більшості туристичних шляхів, які проходять через місто Мукачево. Якшо Ви подорожуєте по Закарпаттю, то обов'язкво завітайте до нас.

Замовити готельний номер, бенкет, послуги автомийки чи салону краси можна попередньо за телефоном - +38 050 865 2309