spiare posizione espionner un whatsapp android blaue hacken localizador de nokia 8 call phone tracker
 

Комплекс ЕЛІТ щиро запрошує до нашого ресторану!

       Ми пропонуємо смачні страви Закарпатської та Європейської кухні. Якшо Ви подорожуєте, то ми запропонуємо Вам дуже смачний та корисний сніданок, гарний обід та вечерю. Якшо Вам потрібно організувати бенкет, то детальне меню можна обговорити з нашим шеф-кухарем. В нашому ресторані представлені страви з риби та птиці, а також свинини, телятини та ін. Великий вибір різноманітних салатів, та страв по сезону, також можемо запропонувати Вам на вибір велику кількість традиційних Закарпатських страв.

Чудове оформлення бенкетного залу дозволяє проводити різного роду свята. Оформлення залу під будь-яку подію у вашому житті чи вашого рідного буде зроблено за вашими побажаннями. Ми можемо одночасно розмістити до 80 чоловік, які комфортно будуть почувати себе в бенкетному залі. До Ваших послуг також бар, в якому ви можна замовити смачну каву, алкогольні та безалкогольні коктейлі, вишукані десерти. Додатково ми можемо розмістити і повністю оформити будь-яку дитячу подію - дитяче день народження з розробленим власним дитячим меню, це теж маленька радість для дорослих. Гарне оформлення столу, дитяче меню та неймовірно смачні десерти - все це та ще багато іншого ми можемо запропонувати Вам - нашим гостям. 

Що може бути смачніше, ніж гарно підкріпитись в дорозі - потрібно лише повернути з міжнародної траси Київ-Чоп та, проїхавши 150м, завітати до нас. 

Замовити бенкетний зал можна по телеофну - +38 050 865 2309

Ресторан - галерея

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18